انجام پروژه

انجام پروژه

تیم دیتا اکسپرتس مفختر هست تا پروژهای دانشجویان را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد. همچنین این امکان نه تنها برای قشر دانشجو بلکه برای اساتید سایرگروه‌های غیر آمار که در حال توسعه روشی در حوزه علمی خود هستند فراهم می‌باشد تا در کنار تحقیقات شما کار‌های مربوط به تحلیل آماری را با دقت بسیار بالایی انجام دهیم. این تیم سابقه انجام تحلیل در حوزه‌های مختلفی اعمم از تحلیل بیان ژن، تحلیل هیدرولوژی آب، تحلیل هواشناسی،تحلیل تصادفات رانندگی، بیمه، هوش تجاری و سایر موارد را دارا می‌باشد. 

البته انجام پروژه به معنای شانه خالی کردن دانشجو از یادگیری نیست و برهمین اساس پروژه‌هایی که در آن دانشجو هیچ گونه تمایلی برای همکاری در مسیر یادگیری ندارد و فقط صرفا پایان کار برای وی مهم می‌باشد انجام نمیشود. برای ما فهم شما مهم می‌باشد و تمام تلاشمان را می‌کنیم که پروژه را کامل به شما توضیح دهیم و تا  اخرین لحظه در کنار شما خواهیم بود تا بازنگری‌های داروان و اساتید گرامی را اعمال کنیم.

از اساتید هیات علمی نیز بسیار خواهشمندیم تا در صورت نیاز و صلاح‌دید با ارتباط با ما، مشارکت لازم در جهت انجام مقالات و یا مشاور آماری دانشجویان در حال سپری کردن مقاطع ارشد و دکتری را دریافت نمایند. تمام تلاش تیم ما این است تا دقت در کنار علمی بودن کارهایمان همیشه حفظ کنیم. 

برای ارتباط با تیم دیتا اکسپرت می‌توانید از طریق موارد زیر سوالات و نظرات خود را مطرح نمایید.

  • شماره تماس: $+989147066953$
  • آیدی تلگرام به ادرس: @javad_vahdat
  • Email:vahdatjavad@gmail.com